تلشیر : بهترین مرجع تلگرام

بهترین ربات ها برای مدیریت و افزایش ممبر گروه

DigiDake تبلیغات رایگان
بستن منو
اضافه کردن کانال گروه ربات کاربر تماس با ما پنل کاربری بلاگ عضویت

 

ربات ضد لینک گروه، ربات آمار گیر گروه، ربات مدیریت گروه تلگرام

با وجود ربات های مزاحم و همچنین اسپمرها در گروه ساخت گروه تلگرام کمی مشکل است اما وا معرفی ربات های api توس تلگرام دیگر مدیریت و افزایش ممبر گروه تلگرام مشکل نیست در ادامه چند ربات کاربردی جهت مدیریت و افزایش ممبر گروه به شما معرفی میکنیم

ربات ZmnrBOT : ضد لینک و مدیریت گروه رایگان تلگرام

این ربات رایگان گروه قابلیت هایی نظیر قفل انواع فایل از جمله گیف، عکس، استیکر و دیگر فایل‌ها را با دقت بسیار بالا دارد همچنین قابلیت های دیگری مثل ضد لینک و ضد ربات و ... دارد که در زیر لیست قابلیت های این ربات را مشاهده می‌کنید. برای استفاده از این ربات اینجا کلیک کنید.

 1. قفل گروه
 2. قفل انواع فایل
 3. حذف پیام ورود و خروج کاربران
 4. پیام خوش‌آمد گویی
 5. ضد لینک
 6. ضد ربات
 7. حذف کلمات نا مناسب و آگاه سازی مدیر
 8. قابلیت فعال سازی و غیر فعال سازی موارد بالا

 

ربات UmnrBOT : ضد ربات سریع و ساده رایگان برای گروه تلگرام

تنها قابلیت این ربات حذف ربات های مزاحم گروه است به همین خاطر بسیار سریع و ساده است و 99% ربات های مزاحم را قبل از این که بتوانند پیامی بگذارند از گروه اخراج میکند. برای استفاده از این ربات اینجا کلیک کنید.

 

ربات AmnrBOT : ربات افزایش ممبر، ادد کن اجباری و عضویت در کانال رایگان برای گروه تلگرام

این ربات برای گروه های تبلیغاتی و دیگر گروه هایی که می‌خواهند ممبر آنها افزایش پیدا کند ساخته شده است این ربات رایگان است و تنها از تبلیغات شیشه ای استفاده می‌کند. همچنین این ربات قابلیت جوین اجباری به کانال شما را نیز دارد دارد که باعث می‌شود ممبر های گروه خود را اجبار به عضویت در کانال نیز بکنید یا می‌توانید در عوض دریافت پول از مدیران کانال ها کاربران را وادار به عضویت در کانال آنها کنید.

این ربات از کاربران میخواهد تا تعداد افرادی که شما تعیین می‌کنید را به گروه اضافه کنند در غیر این صورت نمی‌توانند پیام دهند البته سیاست این که چند نفر راتعیین می‌کنید به شما بستگی دارد اما تعیین عدد بالا برای گروه های کم جمعیت نتیجه عکس دارد و باعث ریزش در گروه می‌شود پس هوشمندانه عمل کنید. برای استفاده از این ربات اینجا کلیک کنید.

 

ربات XmnrBOT : ربات مدیریت کامل حرفه‌ای گروه با پنل گرافیکی و پیشرفته

این ربات مخصوص حرفه‌ای هاست پس اگر خیلی به اینترنت، تلگرام و صفحات وب آشنا نیستید بهتر است از این ربات استفاده نکنید. این ربات رایگان نیست و با توجه به قابلیت هایی که انتخاب میکنید ماهیانه بین 4000 تا 17000 تومان هزینه دارد.این ربات تمام قابلیت های ربات‌های بالا حتی بیشتر را یکجا دارد با یک پنل مدیریت گرافیکی که از طریق مرورگر خود می‌توانید آن را تنظیم کنید. با افتخار اعلام می‌کنم این اولین ربات تلگرام بوده است که با این روش کنترل می‌شود. در زیر قابلیت های این ربات پیشرفته گروه را مشاهده می‌کنید. برای استفاده از این ربات اینجا کلیک کنید.

 1. قفل گروه
 2. قفل خودکار گروه با تعیین زمان
 3. قفل انواع فایل
 4. ضد اسپم
 5. اضافه کردن لینک شیشه ای زیر پیام خوشامد گویی
 6. عضویت اجباری در کانال
 7. ادد اجباری در گروه
 8. محدودیت ارسال پیام در روز
 9. حذف پیام ورود و خروج کاربران
 10. پیام خوش‌آمد گویی و قابلیت تغییر آن
 11. قابلیت تعیین پیام خروج کاربر
 12. ضد لینک
 13. ضد ربات
 14. حذف کلمات نا مناسب و آگاه سازی مدیر
 15. قابلیت فعال سازی و غیر فعال سازی موارد بالا
 16. پنل گرافیکی

ربات SmnrBOT : ربات آمار گیر گروه و شمارش تعداد ادد کاربران

این ربات بهترین ربات برای کسانی است که تازه گروه خود را ساخته اند و میخواهند اعضای گروه خود را زیاد کنند. این ربات با دقت بسیار بالا تعداد افرادی که هر نفر دعوت میکند را شمارش کرده و به راحتی میتوانید لیست بهترین دعوت کنندگان گروه و حتی آمار هر نفر را جداگانه مشاهده کنید. این ربات رایگان و بدون تبلیغ است. شما می‌توانید  از این ربات در مسابقه ادد گروه استفاده کنید و با تعیین جایزه برای افراد برتر ممبر های گروه خود را افزایش دهید. برای استفاده از این ربات اینجا کلیک کنید.


موارد قابل توجه 

 • توجه بعضی از ربات های بالا دارای تبلیغات شیشه ای هستند که در آینده امتیاز هایی برای حذف بعضی از تبلیغات به شما داده می‌شود. 
 • این ربات ها هر چند وقت یکبار بروز رسانی می‌شوند و قابلیت های جدیدی به انها اضافه می‌شود.
 • این ربات ها هیچ تبلیغ یا پیامی به گروه های شما ارسال نمی‌کنند و تنها از تبلیغات شیشه ای اصتفاده میکنند که کمترین مزاحمت را برای گروه دارد
 • در سال جدید تغییرات ویژه‌ای در این ربات ها ایجاد می‌شود این ربات ها حاصل 1 سال تجربه در ساخت ربات است و هر روز سعی می‌شود تا کیفت این ربات ها بهبود پیدا کند و کاربران راضی باشند
 • استفاده از ربات گروه به این معنی نیست که 100% گروه نیازی به ادمین نداشته باشد و ربات ها به صورت کامل گروه را مدیریت کنند در بهترین حالت ربات ها تا 99% به شما در مدیریت گروه کمک می‌کنند و شما همیشه باید مراقب گروه خود باشید.

 

 

1400 2018-03-06 2018-03-06