تلشیر : بهترین مرجع تلگرام

معرفی کانال تلگرام تیم پیشگامان بیمه در اصفهان

DigiDake تبلیغات رایگان
بستن منو
اضافه کردن کانال گروه ربات کاربر تماس با ما پنل کاربری بلاگ عضویت
کانال تلگرام تیم پیشگامان بیمه در اصفهان
تیم پیشگامان بیمه در اصفهان
کانال تلگرام تیم پیشگامان بیمه در اصفهان
رفتن به تلگرام
امتیاز شما به این کانال تلگرام
درباره کانال تلگرام تیم پیشگامان بیمه در اصفهان

???????????? دوستان و همراهان عزیزم سلام;  بسیار خرسندیم که افتخار همراهی شما خوبان، نصیب ما گردیده است.  و برای تک تک شما بزرگواران که تازه به جمع صمیمی ما پیوسته اند بهترین آرزوها را داریم.   امیدوارم بتوانیم جزء کوچکی، از دنیای بزرگ شما باشم...  حضور یکایک شما غنیمت و همچون دُر، گرانبهاست ?

☂☂☂☂☂☂☂☂☂☂☂☂☂

همراهان عزیز: گروه مشاورین "پیشگامان" با هدف افزایش هوش مالی و اقتصادی خانواده ها به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده در نظر دارد رفاه بیشتری را برای هموطنان عزیز فراهم آورد. 

به همین منظور این مجموعه که شامل برترین برندهای بیمه ای در کشور از جمله:

☂ایران ☂آسیا ☂سامان  ☂پاسارگاد

است با بهره گیری از برترین مشاوران و تخصصی ترین مطالب ، سمینارها ، وبینارها و ویدیوها از سراسر دنیا شرایطی را فراهم آورده تا همگان بتوانند موفقیت بیشتری را در زندگی خود حاصل نمایند.  باور کنیم که موفقیت یک بازی ذهنی است اینکه ما میتوانیم به بهترین شکل آن را اجرا کنیم اگر باورش کنیم و انجامش دهیم.  لذا در این راستا از سایر دوستان و اساتید حاضر خواستاریم تا در جهت تبادل و ارائه هر چه مفید تر و کاربردی تر مطالب ما را همراهی و از نظرات و انتقادات ارزشمندشان بهره مند سازند.  موضوعات و حوزه های مرتبط : • هوش مالی و اقتصادی خانواده ها و معرفی فرصت های اقتصادی روز دنیا  • تبادل اطلاعات صنعت ، بیمه ، تجارت سه رکن اصلی اقتصاد هر کشور  • آموزش ، مشاوره و بازاریابی به منظور فروش اصولی و تخصصی تر محصولات  *دید شما ، آینده شماست .....

تصمیم امروز ، آسایش فردا 

☂☂☂☂☂☂☂☂☂☂☂☂ 

  ما با کادری متخصص و با تجربه  بهترین روش های سرمایه گذاری و پس انداز را به شما پیشنهاد می دهیم ...  کافیست به آیدی تلگرام و یا شماره تلگرام ما پیام دهید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند و با مشاوره رایگان شما را راهنمایی نمایند .

۰۹۳۷۲۵۱۲۷۷۲ 

مشاوره رایگان در تلگرام با آیدی:@

IraninsuranceESF

لینک کانال تلگرام:@

IraninsuranceEsfahan

لینک اینستا: Bimeiranzarei


کانال تلگرام تیم پیشگامان بیمه در اصفهان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

واژه های کلیدی
ویژه ها