تلشیر : بهترین مرجع تلگرام

معرفی ربات تلگرام ربات بنر دهی و تبلیغات

DigiDake تبلیغات رایگان
بستن منو
اضافه کردن کانال گروه ربات کاربر تماس با ما پنل کاربری بلاگ عضویت
ربات تلگرام ربات بنر دهی و تبلیغات
ربات بنر دهی و تبلیغات
ربات تلگرام ربات بنر دهی و تبلیغات
رفتن به تلگرام
امتیاز شما به این ربات تلگرام
درباره ربات تلگرام ربات بنر دهی و تبلیغات

اگر مدیر کانال هستید و کانال شما بیش از 500 بازدید در روز داره شما میتونید با ثبت نام در این ربات روزانه از طریق تبلیغ درامد داشته باشید.

 

همکاری در تبلیغات گسترده

در راستای هدف تبلیغات پربازده و شفاف یک سیستم پیشرفته جهت تبلیغات گسترده در کانال های تلگرامی طراحی کرده و در حال توسعه آن هستم. مزیت های این سیستم تبلیغات به صورات انبوه در کانال های تلگرام است بدون هیچ گونه درد سر برای سفارش دهنده و سفارش گیرنده تبلیغ. تمام این سیستم با ربات انجام می‌شود پس خطای انسانی ندارد و دقیق هست. همچنین شفافیت کامل برای شخصی که سفارش دهنده تبلیغات گسترده است داد. یعنی شخص سفارش دهنده میتواند لیست کانال هایی که تبلیغات در آنها ارسال می‌شود را ببیند. و در زمان ارسال به آن شخص گذارش ارسال می‌شود. همچنین شخصی که در این تبلیغات مشارکت میکند میتواند درامد حاصل از تبلیغ را به صورت لحظه‌ای مشاهده کند.

شرایط و قوانین همکاری در تبلیغات گسترده

 • داشتن یک کانال تلگرام با حد اقل 500 بازدید در روز
 • 35% از درامد تبلیغات کسر و 65% آن برای شما حساب می‌شود
 • هزینه تبلیغات را میتوانید در اینجا مشاهده کنید
 • اولین تبلیغی که به کانال شما ارسال می‌شود تبلیغ خود تبلیغات است.
 • هر هفته یک تبلیغ از طرف خودم به کانال شما ارسال می‌شود که بابت این تبلیغ هزینه ای برای شما محاسبه نمی‌شود (این به شرطی است که در طول هفته به طور میانگین بیش از 7 تبلیغ به کانال شما ارسال شود).
 • کانال های پورنوگرافی و حاوی مطالب نا مناسب تایید نمی‌شوند
 • بنر تبلیغاتی که توسط ربات به کانال شما ارسال می‌شود نباید پاک شود و حد اکثر 8 ساعت بعد توسط خود ربات حذف می‌شود. اگر بنر توسط ادمین ها حذف شود بار اول اخطار و بار دوم قطع همکاری را در پی خواهد داشت و حساب شما واریز نمی‌شود
 • بنر های تبلیغاتی که به کانال شما ارسال می‌شود نباید توسط ربات های تبچی و ... به گروه ها ارسال شود و یا به هر صورت دیگر بازدید فیک بخورد اگر متوجه این مورد شویم همکاری با شما قطع می‌شود
 • بنر های تبلیغاتی که به عنوان پست اخر در کانال شما ارسال می‌شوند تا 4 ساعت و بنر های معمولی تا 15 دقیقه بعد از آن نباید پستی در کانال گذاشته شود و پستهایی که ارسال شوند توسط ربات حذف می‌شوند.
 • تنها حساب 4 روز قبل شما قابل پرداخت می‌باشد. به عبارتی باید 4 روز از حساب شما زمان بگذرد تا بتوانید حساب خود را تسویه کنید.
 • تسویه حساب شما بین یک تا دو روز زمان خواهد برد
 • اگر به هر روشی قصد دور زدن قوانین بالا را داشته باشید همکاری با شما خاتمه و مانده حساب شما پرداخت نخواهد شد

آموزش شروع کار و همکاری در تبلیغات

اگر تمامی شرایط و قوانین شامل شما می‌شود پس برای شروع همکاری آماده اید. برای شروع باید به ربات @mnrSendAdBot در تلگرام پیام دهید. برای ثبت کانال کافی است ربات را ادمین کانال کنید و یکی از پست‌های کانال را برای ربات ارسال کنید. اگر موردی باشد ربات به شما می‌گوید در غیر این صورت کانال شما ثبت شده.

بعد از ثبت کانال شما می‌توانید وارد پنل خود شوید و مشخصات خود و لیست کانال هایی که ثبت کرده‌اید را مشاهده کنید. علاوه بر آن میتوانید مشخصات خود مانند شماره کارت بانکی، شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خود را مشخص کنید. همچنین باید ساعت هایی که میخواهیید تبلیغ برای شما ارسال شود را تنظیم کنید

تعداد تبلیغی که میتوانید در روز دریافت کنید 6 عدد می‌باشد که شامل 5 تبلیغ معمولی و 1 تبلیغ پست آخر می‌شود.


ربات تلگرام ربات بنر دهی و تبلیغات را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

واژه های کلیدی
ویژه ها