تلشیر : بهترین مرجع تلگرام

نکاتی که باعث افزایش ممبر و بازدید شما می‌شود

DigiDake تبلیغات رایگان
بستن منو
اضافه کردن کانال گروه ربات کاربر تماس با ما پنل کاربری بلاگ عضویت

افزایش ممبر تلگرام

با رعایت یک سری نکات ساده به راحتی میتوانید ممبرهای تلگرامتون رو توسط این سایت افزایش بدید. اگر به نکات زیر عمل کنید به زودی تاثیر آن را خواهید دید. این نکات به دو بخش کلی تقسیم می‌شوند.

 1. انتخاب نام برای کانال گروه یا ربات خود موقع ثبت در سایت باید معرف آن باشد
 2. انتخاب عکس مناسب برای کانال، گروه یا ربات تلگرام
 3. انتخاب متن مناسب برای توضیحات ربات، کانال یا گروه تلگرام
 1. بعد از ثبت لینک آن را به اشتراک بگذارید
 2. کانال یا گروه خود را ویژه کنید

نکات هنگام ثبت تلگرام در سایت برای افزایش ممبر

اگر با نحوه ثبت تلگرام در سایت آشنایی ندارید این پست را مشاهده کنید (آموزش ثبت نام در سایت تلشیر)

نکاتی ساده در هنگام ثبت کانال وجود دارد که رعایت این نکات به صورت چشم گیری در افزایش ممبر شما موثر است. در ادامه این نکات را معرفی میکنیم.

انتخاب نام برای کانال گروه یا ربات خود موقع ثبت در سایت باید معرف آن باشد

افزایش ممبر کانال تلگرام

در هنگام انتخاب نام دقت کنید. لازم نیست نامی که وارد می‌کنید دقیقا نام کانال یا گروه شما باشد. نام انتخاب شده باید توصیف کننده کانال، گروه یا ربات تلگرام شما باشد. مثلا ممکن است کانال شما در رابطه با فروش کفش باشد و اسم کفش فروشی شما XYZ است. اگر برای نام کانال نام XYZ را وارد کاربران سایت در نگاه اول متوجه هدف آن نمیشوند و ممکن است آصلا وارد آن نشوند. در زیر یک نمونه از این روش نام گذاری را نمایش می‌دهیم.

آموزش افزایش ممبر تلگرام

آیا با دیدن کانال بالا در سایت متوجه محتویات و هدف این کانال می‌شوید؟ من که متوجه نشدم. اگر جواب شما هم خیر هست پس در انتخاب نام به نکات زیر دقت کنید.

 • اگر در زمینه فروش کالا فعالیت می‌کنید بهتر است نامی مانند "فروش کالا" را انتخاب کنید
 • اگر کالایی که می‌فروشد به نوع خاصی محدود می‌شود مثلا "سنگ" بهتر است نامی مانند "فروش سنگ" انتخاب کنید
 • اگر در حوزه جغرافیایی خاصی فعالیت می‌کنید بهتر است نام آن حوزه را نیز وارد کنید. مثلا "فروش کفش در تهران" یا "فروش کفش (تهران)"

انتخاب عکس مناسب برای کانال، گروه یا ربات تلگرام

هنگام انتخاب عکس بهتر است عکس به صورت مربعی باشد. تا در فرم سایت بهتر نمایش داده شود. همچنین تصویری که انتخاب میکنید باید جذاب باشد خودتان را جای کاربران بگذارید و ببینید چه عکسی مناسب تر است. در زیر یک نمونه عکس خوب و بد را می‌بینید.

معرفی کانال تلگرام در سایت

فرض کنید کاربری به دنبال کانال خبری است و در نتایج جستوجو این دو کانال را مشاهده می‌کند به نظر شما اول وارد کدام کانال می‌شود؟

عکس کانال سمت راست از جذابیت نسبی بیشتری برخوردار است و مرتبط با فعالیت کانال می‌باشد. ولی عکس سمت راست با این که شاید زیبا و جذاب باشد و عرق ملی را جریحه دار کند ولی هیچ ربطی به خبر ندارد.

انتخاب متن مناسب برای توضیحات ربات، کانال یا گروه تلگرام

مهمترین قسمت ثبت کانال انتخاب متن مناسب است. فرض کنید عکس مناسبی انتخاب کردید و کاربر با دیدن نام کانال احساس کرد این کانال همان کانال تلگرامی است که دنبال آن می‌گشته است، پس وارد کانال شما می‌شود. این توضیحات شما است که باید کاربر  را به کانال یا گروه شما بکشاند. علاوه بر این هرچقدر توضیحات جامع تری در مورد کانال یا گروه خود بدهید هم در جستوجوی سایت و هم در جستوجوی گوگل رتبه بهتری پیدا می‌کنید.

در کنار هر آیتم تلگرام در سایت دو آیکون و عدد مشاهده می‌کنید. عدد سمت راست نشان دهنده این است که چه تعداد کاربر به کانال یا گروه شما آمده‌اند یا به عبارتی روی دکمه "رفتن به تلگرام" کلیک کرده اند. عدد سمت چپ نشان دهنده تعداد بازدید از صفحه شما است.

افزایش آمار بازدید تلگرام

اگر اختلاف این دو عدد زیاد بود نشان دهنده آن است که توضیحات شما مخاطب را جذب نکرده و بهتر است توضیحات کانال یا گروه خود را ویرایش کنید. (برای ویرایش باید وارد پنل کاربری خود شوید)

برای افزایش بازدید لطفا به نکات زیر در نوشتن توضیحات دقت کنید

 • اگر به طور مثال در زمینه فروش لباس فعالیت می‌کنید بهتر است نام چند مور از اجناسی که عرضه می‌کنید را بنویسید
  مثلا:
  فروش کفش، فروش کت، فروش شلوار (میتوانید از طریق دکمه های بالای ویرایشگر متن به صورت لیست بنویسید)
 • اگر صاحب مغازه ای هستید یا در حوزه جغرافیایی خاصی فعالیت میکنید بهتر است آدرس را در توضیحات درج کنید.
  مثلا:
  آدرس: تهران خیابان پاسداران
 • کلمات مهم را توسط دکمه بالای ویرایشگر متن BOLD کنید. فقط کلمات مهم را بولد کنید. از بولد کردن کلمات تکراری بپرهیزید.
  مثلا اگر مثال بالا را در نظر بگیریم:
  فروش کفش، فروش کت، فروش شلوار

هرچه به جزئیات بیشتر بپردازید امکان دیده شدن شما بیشتر است.

نکات بعد از ثبت تلگرام در سایت برای افزایش ممبر

بعد از ثبت تلگرام می‌توانید از روش های زیر بازدید خود را افزایش دهید. توجه کنید که نکات بالا بسیار مهمتر بودند و اگر نکات بالا را رعایت نکنید این قسمت تاثیر چندانی نخواهد داشت.

بعد از ثبت لینک آن را به اشتراک بگذارید

بعد از لینک کانال یا گروه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و از آنها بخواهید از موردی که ثبت کردید دیدن کنند و به آن ستاره بدهند هرچه بازدید شما و ستاره های شما بیشتر باشد کانال شما در نتایج جستوجو بالاتر خواهند بود.

افزایش ممبرهای تلگرام

کانال یا گروه خود را ویژه کنید

همه قابلیت های سایت به صورت رایگان برای شما مهیا شده است اما می‌توانید با ویژه کردن ربات، گروه یا کانال تلگرام خود هم بازدید آن را افزایش دهید و هم از فعالیت ما حمایت کنید تا در آینده قابلیت های بشتری به سایت اضافه کنم. موارد ویژه در بالای صفحه اصلی قرار خواهند گرفت همچنین در نتایج جستوجو هم اول از همه موارد قرار می‌گیرند (برای ویژه کردن باید وارد پنل خود شوید)

 

اگه قبلا کانال گروه یا ربات تلگرام خود را ثبت کرده اید نگران نباشید. همین حالا وارد پنل کاربری خوش شوید و با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد موارد ثبت شده خود را ویرایش کنید. موفق و پیروز باشید.

525 2017-12-05 2017-12-05